GReekFun's Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


@ Official GReekFun's Forum 2009 @
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..."

Πήγαινε κάτω 

Πώς σας φάνηκε αυτό το post??
Άριστο 5/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap0%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Τέλειο 4/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap0%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καλό 3/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap100%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Χάλια 2/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap0%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Αίσχος; 1/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap0%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ούτε να το δώ δεν θέλωt 0/5
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_lcap0%Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 1
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2009
Ηλικία : 27
Τόπος : Keratsini

Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..."   Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." Icon_minitimeΤρι Οκτ 13, 2009 8:34 pm

Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..." Dolph_10

Ο Dolph Ziggler έδωσε μια σύντομη συνέντευξη στην εφημερίδα "The Herald-Dispatch" και μίλησε τόσο για το παρελθόν, όσο και για το μέλλον του.

- Για την αποβολή του για 30 ημέρες πέρυσι, εξαιτίας αποτυχιας σε έλεγχο για απαγορευμένες ουσίες είχε να πει:

"Ήταν ό,τι χειρότερο μπορούσε να μου συμβεί. Πρέπει να προσέχεις που μπλέκεις και με ποιούς συναναστρέφεσαι για τί μπορεί να χάσεις πολύ εύκολα ό,τι έχει κερδίσει στη ζωή σου. Είχα έναν ολόκληρο μήνα να σκεφτώ καλά και πήρα την απόφαση να μην ξανακάνω το ίδιο λάθος."

- Για τους στόχους που έχει βάλει είπε:

"Αυτή τη στιγμή το μαναδικό πράγμα που έχω στο μυαλό μου είναι το Intercontinental Championship. Θέλω να γίνω ο καλύτερος Intercontinental Champion όλων των εποχών και μετά να προχωρήσω για πιό πάνω!"

- Για την ηλικία του στα 29 χρόνια:

"Πολλά παιδιά πατάνε τα 30. Πρέπει να γίνω πιό σταθερός σαν χαρακτήρας και, δεν το κρύβω, κάποια στιγμή στο μέλλον θέλω να είμαι ηγέτης μέσα στα αποδυτήρια..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://grff.tk/
 
Ziggler: "Έχω λαμπρό μέλλον..."
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GReekFun's Forum :: WWE World :: SmackDown-
Μετάβαση σε: